KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13614034
nr 1361 4034
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
Etsningar, Signerad, numrerad 87/100 respektive 26/100, daterad -74, oramat löst blad. Bladets mått: ca 75x56 cm
Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 23 november 2020
kl 20:12:29
22/11 10:52:42
100 kr
23/11 15:32:42
Gérard Titus-Carmel
Läs mer om Gérard Titus-Carmel